JBXFD1J10FSSDPR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXFD1J10FSSDPR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
listoch: JBXFD1J10FSSDPR.pdf
  • správa
Špecifikácie JBXFD1J10FSSDPR
Číslo dielu JBXFD1J10FSSDPR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1847 pcs Dátový hárok JBXFD1J10FSSDPR.pdf
Napätie 300V ukončenie Solder Cup
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 1 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome over Nickel séria JBX
obal Bulk orientácia J
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet pozícií 10
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP40 Vlastnosti Backshell
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 2.5A Kontaktný materiál -