JBXFD1G10MSSDPR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD1G10MSSDPR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXFD1G10MSSDPR
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
listoch: JBXFD1G10MSSDPR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie JBXFD1G10MSSDPR
Číslo dielu JBXFD1G10MSSDPR Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2101 pcs Dátový hárok JBXFD1G10MSSDPR.pdf
Napätie 300V ukončenie Solder Cup
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 1 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome over Nickel séria JBX
obal Bulk Ostatné mená SOU1702
orientácia G Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkcia montáže - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutiu IP40
Vlastnosti Backshell Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Aktuálne hodnotenie 2.5A