JBXEC2G19FSSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JBXEC2G19FSSDS
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
listoch: 1.JBXEC2G19FSSDS.pdf2.JBXEC2G19FSSDS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie JBXEC2G19FSSDS
Číslo dielu JBXEC2G19FSSDS Výrobca Souriau Connection Technology
popis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2001 pcs Dátový hárok 1.JBXEC2G19FSSDS.pdf2.JBXEC2G19FSSDS.pdf
Napätie 660V ukončenie Solder Cup
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 2 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome over Nickel séria JBX
obal Bulk orientácia G
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet pozícií 19
Typ montáže Panel Mount Funkcia montáže Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutiu IP68 - Dust Tight, Waterproof
Vlastnosti - Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktuálne hodnotenie 5A