8T616Z26PA
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8T616Z26PA
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8T 26C 26#20 PIN PLUG
listoch: 8T616Z26PA.pdf
  • správa
Špecifikácie 8T616Z26PA
Číslo dielu 8T616Z26PA Výrobca Souriau Connection Technology
popis 8T 26C 26#20 PIN PLUG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1085 pcs Dátový hárok 8T616Z26PA.pdf
Shell Finish Black Zinc Nickel séria MIL-DTL-38999 Series II, 8T
obal Bulk Ostatné mená 1792-25740
orientácia A Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet pozícií 26 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkcia montáže - Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant
Vlastnosti Coupling Nut Typ upevnenia Bayonet Lock
Detailný popis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Aktuálne hodnotenie 7.5A