8T016B26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8T016B26PA
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8T 26C 26#20 PIN RECP
listoch: 8T016B26PA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 8T016B26PA
Číslo dielu 8T016B26PA Výrobca Souriau Connection Technology
popis 8T 26C 26#20 PIN RECP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1663 pcs Dátový hárok 8T016B26PA.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 16-26 Materiál skrinky Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium séria MIL-DTL-38999 Series II, 8T
obal Bulk Ostatné mená 1792-23652
orientácia A Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet pozícií 26 Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Flange Materiálová miera horľavosti -
Vložiť materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant
Vlastnosti - Typ upevnenia Bayonet Lock
Detailný popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktuálne hodnotenie 7.5A