8LT321F41PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8LT321F41PC
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 41C 41#20 PIN RECP
listoch: 8LT321F41PC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 8LT321F41PC
Číslo dielu 8LT321F41PC Výrobca Souriau Connection Technology
popis 8LT 41C 41#20 PIN RECP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1510 pcs Dátový hárok 8LT321F41PC.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 21-41 Materiál skrinky Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel séria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
obal Bulk Ostatné mená 1792-17569
orientácia C Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C
Počet pozícií 41 Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Flange Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant
Vlastnosti - Typ upevnenia Bayonet Lock
Detailný popis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktuálne hodnotenie 7.5A