8LT321F39PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8LT321F39PC
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
listoch: 8LT321F39PC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 8LT321F39PC
Číslo dielu 8LT321F39PC Výrobca Souriau Connection Technology
popis 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1297 pcs Dátový hárok 8LT321F39PC.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 21-39 Materiál skrinky Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel séria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
obal Bulk Ostatné mená 1792-17545
orientácia C Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C
Počet pozícií 39 Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Flange Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant
Vlastnosti - Typ upevnenia Bayonet Lock
Detailný popis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktuálne hodnotenie 7.5A, 13A
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie -
Kontakt Dokončiť - párenie Gold Typ konektora Receptacle, Male Pins
farba Silver Otvorenie kábla -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
8LT321F39PN
8LT321F39PN
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Skladom: 1496 pcs
Stiahnuť ▼: 8LT321F39PN.pdf
RFQ
8LT321F39BC
8LT321F39BC
popis: 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Skladom: 2119 pcs
Stiahnuť ▼: 8LT321F39BC.pdf
RFQ
8LT321F39PC-LC
8LT321F39PC-LC
popis: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT