8LT317B26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8LT317B26PA
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 26C 26#20 PIN RECP
listoch: 8LT317B26PA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 8LT317B26PA
Číslo dielu 8LT317B26PA Výrobca Souriau Connection Technology
popis 8LT 26C 26#20 PIN RECP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1905 pcs Dátový hárok 8LT317B26PA.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 17-26 Materiál skrinky Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium séria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
obal Bulk Ostatné mená 1792-17060
orientácia A Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet pozícií 26 Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Flange Materiálová miera horľavosti -
Vložiť materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant
Vlastnosti - Typ upevnenia Bayonet Lock
Detailný popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktuálne hodnotenie 7.5A
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie -
Kontakt Dokončiť - párenie Gold Typ konektora Receptacle, Male Pins
farba Olive Green Otvorenie kábla -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
8LT317B26PA-LC
8LT317B26PA-LC
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT