8D717Z26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8D717Z26PA
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8D 26C 26#20 PIN J/N
listoch: 1.8D717Z26PA.pdf2.8D717Z26PA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 8D717Z26PA
Číslo dielu 8D717Z26PA Výrobca Souriau Connection Technology
popis 8D 26C 26#20 PIN J/N Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1602 pcs Dátový hárok 1.8D717Z26PA.pdf2.8D717Z26PA.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 17-26 Materiál skrinky Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel séria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
obal Bulk Ostatné mená 1792-13167
orientácia A Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C
Počet pozícií 26 Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Bulkhead - Front Side Nut Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutiu IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vlastnosti - Typ upevnenia Threaded
Detailný popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktuálne hodnotenie 7.5A