8D021F41PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8D021F41PC
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8D 41C 41#20 PIN RECP
listoch: 1.8D021F41PC.pdf2.8D021F41PC.pdf
  • správa
Špecifikácie 8D021F41PC
Číslo dielu 8D021F41PC Výrobca Souriau Connection Technology
popis 8D 41C 41#20 PIN RECP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1227 pcs Dátový hárok 1.8D021F41PC.pdf2.8D021F41PC.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 21-41 Materiál skrinky Aluminum
Shell Finish Nickel séria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
obal Bulk Ostatné mená 1792-2772
orientácia C Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C
Počet pozícií 41 Typ montáže Panel Mount
Vlastnosti - Typ upevnenia Threaded
Detailný popis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktuálne hodnotenie 7.5A