8D021F16PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8D021F16PC
Výrobca / Značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8D 16C 16#16 PIN RECP
listoch: 1.8D021F16PC.pdf2.8D021F16PC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 8D021F16PC
Číslo dielu 8D021F16PC Výrobca Souriau Connection Technology
popis 8D 16C 16#16 PIN RECP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1698 pcs Dátový hárok 1.8D021F16PC.pdf2.8D021F16PC.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 21-16 Materiál skrinky Aluminum
Shell Finish Nickel séria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
obal Bulk Ostatné mená 1792-2700
orientácia C Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C
Počet pozícií 16 Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Flange Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutiu IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vlastnosti - Typ upevnenia Threaded
Detailný popis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktuálne hodnotenie 13A
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie -
Kontakt Dokončiť - párenie Gold Typ konektora Receptacle, Male Pins
farba Silver Otvorenie kábla -
Materiál zadnej steny, pokovovanie - aplikácia Aviation, Marine, Military
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
8D021F16PA-LC
8D021F16PA-LC
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Skladom: 2092 pcs
Stiahnuť ▼: 8D021F16PA-LC.pdf
RFQ
8D021F16PB
8D021F16PB
popis: 8D 16C 16#16 PIN RECP
Skladom: 1764 pcs
Stiahnuť ▼: 8D021F16PB.pdf
RFQ
8D021F16PC-LC
8D021F16PC-LC