SIT9005ACT2D-18EB
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIT9005ACT2D-18EB
Výrobca / Značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
listoch: SIT9005ACT2D-18EB.pdf
  • správa
Špecifikácie SIT9005ACT2D-18EB
Číslo dielu SIT9005ACT2D-18EB Výrobca SiTime
popis OSC MEMS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17394 pcs Dátový hárok SIT9005ACT2D-18EB.pdf
Napätie - Napájanie 1.8V typ SSXO
Šírka pásma šírenia spektra -0.5%, Down Spread Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
séria SIT9005 hodnotenie -
Výkon LVCMOS Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.030" (0.76mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita (spolu) -
Frekvenčná stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detailný popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 5.5mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 5.2mA
Základný rezonátor MEMS Dostupný frekvenčný rozsah 1MHz ~ 141MHz