SIT9005ACT1H-30DM
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIT9005ACT1H-30DM
Výrobca / Značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
listoch: SIT9005ACT1H-30DM.pdf
  • správa
Špecifikácie SIT9005ACT1H-30DM
Číslo dielu SIT9005ACT1H-30DM Výrobca SiTime
popis OSC MEMS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16391 pcs Dátový hárok SIT9005ACT1H-30DM.pdf
Napätie - Napájanie 3V typ SSXO
Šírka pásma šírenia spektra ±1.67%, Center Spread Veľkosť / rozmer 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
séria SIT9005 hodnotenie -
Výkon LVCMOS Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.030" (0.76mm)
funkcie - Frekvenčná stabilita (spolu) -
Frekvenčná stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detailný popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 6.5mA Základný rezonátor MEMS
Dostupný frekvenčný rozsah 1MHz ~ 141MHz