SIT9005ACE7D-25DF
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIT9005ACE7D-25DF
Výrobca / Značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
listoch: SIT9005ACE7D-25DF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie SIT9005ACE7D-25DF
Číslo dielu SIT9005ACE7D-25DF Výrobca SiTime
popis OSC MEMS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15011 pcs Dátový hárok SIT9005ACE7D-25DF.pdf
Napätie - Napájanie 2.5V typ SSXO
Šírka pásma šírenia spektra -1.55%, Down Spread Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
séria SIT9005 hodnotenie -
Výkon LVCMOS Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.030" (0.76mm)
funkcie - Frekvenčná stabilita (spolu) -
Frekvenčná stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detailný popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 6.5mA Základný rezonátor MEMS
Dostupný frekvenčný rozsah 1MHz ~ 141MHz