SIT9002AC-48N33EB
SiTimeSiTime
SIT9002AC-48N33EB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIT9002AC-48N33EB
Výrobca / Značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG HCSL CTR SPRD 3.3V SMD
listoch: 1.SIT9002AC-48N33EB.pdf2.SIT9002AC-48N33EB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SIT9002AC-48N33EB
Číslo dielu SIT9002AC-48N33EB Výrobca SiTime
popis OSC PROG HCSL CTR SPRD 3.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8695 pcs Dátový hárok 1.SIT9002AC-48N33EB.pdf2.SIT9002AC-48N33EB.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Šírka pásma šírenia spektra ±0.25%, Center Spread Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
séria SiT9002 hodnotenie -
Programovateľný typ Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) obal Bulk
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon HCSL
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
výška 0.039" (1.00mm) funkcie Enable/Disable
Frekvenčná stabilita (spolu) - Frekvenčná stabilita ±25ppm
Detailný popis XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) 80mA
Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 10µA Základný rezonátor MEMS
Dostupný frekvenčný rozsah 1MHz ~ 220MHz