SIT8918BEB7-28S
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIT8918BEB7-28S
Výrobca / Značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
listoch: 1.SIT8918BEB7-28S.pdf2.SIT8918BEB7-28S.pdf
  • správa
Špecifikácie SIT8918BEB7-28S
Číslo dielu SIT8918BEB7-28S Výrobca SiTime
popis OSC MEMS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8417 pcs Dátový hárok 1.SIT8918BEB7-28S.pdf2.SIT8918BEB7-28S.pdf
Napätie - Napájanie 2.8V typ XO (Standard)
Šírka pásma šírenia spektra - Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
séria SiT8918B hodnotenie -
Výkon LVCMOS Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.032" (0.80mm)
funkcie Standby Frekvenčná stabilita (spolu) -
Frekvenčná stabilita ±20ppm Detailný popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 4.7mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 8.5µA
Základný rezonátor MEMS Dostupný frekvenčný rozsah 1MHz ~ 110MHz