SIT1618BEB2-33N
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIT1618BEB2-33N
Výrobca / Značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
listoch: 1.SIT1618BEB2-33N.pdf2.SIT1618BEB2-33N.pdf
  • správa
Špecifikácie SIT1618BEB2-33N
Číslo dielu SIT1618BEB2-33N Výrobca SiTime
popis OSC MEMS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9811 pcs Dátový hárok 1.SIT1618BEB2-33N.pdf2.SIT1618BEB2-33N.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Šírka pásma šírenia spektra - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
séria SiT1618B hodnotenie -
Výkon LVCMOS, LVTTL Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.030" (0.76mm)
funkcie - Frekvenčná stabilita (spolu) -
Frekvenčná stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Detailný popis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 4.7mA Základný rezonátor MEMS
Dostupný frekvenčný rozsah 7.3728MHz ~ 48MHz