SIT1602AIL7-33E
SiTimeSiTime
SIT1602AIL7-33E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIT1602AIL7-33E
Výrobca / Značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS
listoch: 1.SIT1602AIL7-33E.pdf2.SIT1602AIL7-33E.pdf3.SIT1602AIL7-33E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SIT1602AIL7-33E
Číslo dielu SIT1602AIL7-33E Výrobca SiTime
popis OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Šírka pásma šírenia spektra - Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
séria SiT1602 hodnotenie -
Programovateľný typ Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) obal Bulk
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon HCMOS, LVCMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
výška 0.031" (0.79mm) funkcie Enable/Disable
Frekvenčná stabilita (spolu) ±20ppm Frekvenčná stabilita -
Detailný popis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) 4.5mA
Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 4mA Základný rezonátor MEMS
Dostupný frekvenčný rozsah 3.75MHz ~ 77.76MHz