SIT1602ACT7-18S
SiTimeSiTime
SIT1602ACT7-18S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIT1602ACT7-18S
Výrobca / Značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD
listoch: 1.SIT1602ACT7-18S.pdf2.SIT1602ACT7-18S.pdf3.SIT1602ACT7-18S.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SIT1602ACT7-18S
Číslo dielu SIT1602ACT7-18S Výrobca SiTime
popis OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie 1.8V typ XO (Standard)
Šírka pásma šírenia spektra - Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
séria SiT1602 hodnotenie -
Programovateľný typ Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) obal Bulk
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon HCMOS, LVCMOS
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
výška 0.031" (0.79mm) funkcie Standby
Frekvenčná stabilita (spolu) ±20ppm Frekvenčná stabilita -
Detailný popis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) 3.9mA
Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 1.3µA Základný rezonátor MEMS
Dostupný frekvenčný rozsah 3.75MHz ~ 77.76MHz