PQ033ES1MXPQ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PQ033ES1MXPQ
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3
listoch: PQ033ES1MXPQ.pdf
  • správa
Špecifikácie PQ033ES1MXPQ
Číslo dielu PQ033ES1MXPQ Výrobca Sharp Microelectronics
popis IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5105 pcs Dátový hárok PQ033ES1MXPQ.pdf
Odchod napätia (Max) 0.4V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení TO-92-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -30°C ~ 80°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA TO-92-3
Aktuálny - pokojný (Iq) 350µA Prúd - výstup 150mA