LS037V7DW06
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LS037V7DW06
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu LCD TFT 3.7" 640X480 VGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
140 pcs
  • správa
Špecifikácie LS037V7DW06
Číslo dielu LS037V7DW06 Výrobca Sharp Microelectronics
popis LCD TFT 3.7" 640X480 VGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1344 pcs Dátový hárok
Oblasť zobrazenia 56.16mm W x 74.88mm H Dotyková obrazovka -
séria - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie Parallel, 24-Bit (RGB) Farba grafiky Red, Green, Blue (RGB)
Bodová veľkosť - Bodové pixle 480 x 640
Dot Pitch - Typ zobrazenia TFT - Color
Režim zobrazenia Transflective Veľkosť obrazovky v diagonále 3.7" (93.98mm)
Detailný popis Graphic LCD Display Module Transflective Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 3.7" (93.98mm) 480 x 640 podsvietenie LED