GM5ZV03200Z
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GM5ZV03200Z
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu LED AMBER CLEAR CHIP T/H
listoch: GM5ZV03200Z.pdf
  • správa
Špecifikácie GM5ZV03200Z
Číslo dielu GM5ZV03200Z Výrobca Sharp Microelectronics
popis LED AMBER CLEAR CHIP T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4153 pcs Dátový hárok GM5ZV03200Z.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 591nm Vlnová dĺžka - dominantná 588nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.2V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení Chip LED Veľkosť / rozmer 6.00mm L x 5.00mm W
séria - obal Tube
Balík / puzdro 4-DIP (0.200", 5.08mm) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Hodnotenie Millicandela 500mcd
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Round with Flat Top, 3.20mm
Farba šošoviek Colorless Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 2.65mm Vlastnosti -
Detailný popis Amber 588nm LED Indication - Discrete 2.2V 4-DIP (0.200", 5.08mm) Súčasný test 60mA