GM5BW94320A
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GM5BW94320A
Výrobca / Značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu LED WHITE SMD
listoch: GM5BW94320A.pdf
  • správa
Špecifikácie GM5BW94320A
Číslo dielu GM5BW94320A Výrobca Sharp Microelectronics
popis LED WHITE SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4341 pcs Dátový hárok GM5BW94320A.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol - Vlnová dĺžka - dominantná -
Napätie - vpred (Vf) (typ) 3.4V Uhol zobrazenia -
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 3.20mm L x 2.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-PLCC Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela 3600mcd
Transparentnosť objektívu - Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top
Farba šošoviek - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 1.40mm Vlastnosti -
Detailný popis White LED Indication - Discrete 3.4V 6-PLCC Súčasný test 25mA