SRDA70-4.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SRDA70-4.TBT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu TVS DIODE 70V 3.3V 8SO
listoch: SRDA70-4.TBT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SRDA70-4.TBT
Číslo dielu SRDA70-4.TBT Výrobca Semtech
popis TVS DIODE 70V 3.3V 8SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52977 pcs Dátový hárok SRDA70-4.TBT.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 70V (Max) Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 3.3V
Napätie - porucha (Min) 85V Jednosmerné kanály 4
typ Steering (Rail to Rail) Balík dodávateľov zariadení 8-SO
séria RailClamp®, SRDA Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená SRDA70-4.TBTTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 15pF @ 1MHz aplikácia General Purpose