SMDA15C.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMDA15C.TBT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu TVS DIODE 15V 30V 8SO
listoch: SMDA15C.TBT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie SMDA15C.TBT
Číslo dielu SMDA15C.TBT Výrobca Semtech
popis TVS DIODE 15V 30V 8SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36714 pcs Dátový hárok SMDA15C.TBT.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 15V (Max) Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 30V
Napätie - porucha (Min) 16.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení 8-SO séria SMDAC
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 300W
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená SMDA15C.TBTCT Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 75pF @ 1MHz