SLVU2.8-4.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SLVU2.8-4.TBT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu TVS DIODE 2.8V 15V 8SO
listoch: SLVU2.8-4.TBT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SLVU2.8-4.TBT
Číslo dielu SLVU2.8-4.TBT Výrobca Semtech
popis TVS DIODE 2.8V 15V 8SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57643 pcs Dátový hárok SLVU2.8-4.TBT.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 2.8V (Max) Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 15V
Napätie - porucha (Min) 3V Jednosmerné kanály 4
typ Zener Balík dodávateľov zariadení 8-SO
séria SLV Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 400W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená SLVU2.8-4TR
SLVU284TBT
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 24A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 5pF @ 1MHz aplikácia General Purpose