SCH10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCH10000
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
listoch: SCH10000.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 672 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie SCH10000
Číslo dielu SCH10000 Výrobca Semtech Corporation
popis DIODE GP 10KV 500MA AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 672 pcs Dátový hárok SCH10000.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 500mA
Napätie - porucha - séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia Axial
Prevádzková teplota - prepojenie 5µs Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SCH10000 Rozšírený popis Diode Standard 10000V (10kV) 500mA Through Hole
Konfigurácia diódy 1µA @ 10000V popis DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
Prúd - reverzné únik @ Vr 10V @ 1A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 10000V (10kV)
Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SCH110NR
SCH110NR
výrobcovia: Mallory Sonalert Products
popis: AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Skladom: 302 pcs
Stiahnuť ▼: SCH110NR.pdf
RFQ
SCH1/0-X
SCH1/0-X
výrobcovia: Panduit
popis: CONN SPLICE 1/0AWG CRIMP PAN-LUG
Skladom: 3971 pcs
Stiahnuť ▼: SCH1/0-X.pdf
RFQ
SCH110NPR
SCH110NPR
Skladom: 322 pcs
Stiahnuť ▼: SCH110NPR.pdf
SCH-2-H
SCH-2-H
výrobcovia: Essentra Components
popis: CAP HOLDER W/O SPACER W/CLAMP
Skladom: 114629 pcs
Stiahnuť ▼: SCH-2-H.pdf
SCH110R
SCH110R
Skladom: 333 pcs
Stiahnuť ▼: SCH110R.pdf
SCH105R
SCH105R
popis: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Skladom: 642 pcs
Stiahnuť ▼: SCH105R.pdf
SCH-1
SCH-1
popis: CAP HOLDER 1 21/64" - 1 7/16"
Stiahnuť ▼: SCH-1.pdf
SCH110DPR
SCH110DPR
Skladom: 274 pcs
Stiahnuť ▼: SCH110DPR.pdf
SCH-2
SCH-2
popis: CAP HOLDER W/O SPACER-HARDWARE
Stiahnuť ▼: SCH-2.pdf
SCH1-E
SCH1-E
výrobcovia: Panduit
popis: CONN SPLICE 1 AWG CRIMP PAN-LUG