SC4205IS-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC4205IS-1.8TRT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC
listoch: SC4205IS-1.8TRT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC4205IS-1.8TRT
Číslo dielu SC4205IS-1.8TRT Výrobca Semtech
popis IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71445 pcs Dátový hárok SC4205IS-1.8TRT.pdf
Odchod napätia (Max) 0.5V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC-EP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 8-SOIC-EP
Prúd - Napájanie (Max) 1.75mA Aktuálny - pokojný (Iq) 35µA
Prúd - výstup 1A Ovládacie funkcie Enable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC4211STRT
SC4211STRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC
Skladom: 4512 pcs
Stiahnuť ▼: SC4211STRT.pdf
RFQ
SC418ULTRT
SC418ULTRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG DL BUCK/LINEAR 20MLPQ
Skladom: 76932 pcs
Stiahnuť ▼: SC418ULTRT.pdf
RFQ
SC4201IMSTRT
SC4201IMSTRT
popis: IC REG CTRLR BUCK 8MSOP
Stiahnuť ▼: SC4201IMSTRT.pdf
SC4212BMLTRC
SC4212BMLTRC
popis: IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8MLPD
Stiahnuť ▼: SC4212BMLTRC.pdf
SC4205IS-2.5TRT
SC4205IS-2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC
Stiahnuť ▼: SC4205IS-2.5TRT.pdf
SC416R
SC416R
výrobcovia: Mallory Sonalert Products
popis: AUDIO PIEZO IND 4-16V PNL MNT
Stiahnuť ▼: SC416R.pdf
SC420I
SC420I
výrobcovia: Cynergy3
popis: ISOLATOR LOOP PWR DIN MNT 1KV IS
Skladom: 829 pcs
Stiahnuť ▼: SC420I.pdf
SC420TWHL
SC420TWHL
výrobcovia: Cynergy3
popis: ISOLATOR VOLT/CURRENT DIN MNT
Skladom: 979 pcs
Stiahnuť ▼: SC420TWHL.pdf
SC417MLTRC
SC417MLTRC
popis: IC REG DL BUCK/LINEAR 32MLPQ
Stiahnuť ▼: SC417MLTRC.pdf
SC419ULTRT
SC419ULTRT
popis: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
Stiahnuť ▼: SC419ULTRT.pdf
SC417MLTRT
SC417MLTRT
Stiahnuť ▼: SC417MLTRT.pdf
SC4211HSTRT
SC4211HSTRT
popis: IC REG LIN POS ADJ 1A 8SOIC EDP
Stiahnuť ▼: SC4211HSTRT.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety