SC1566IM-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1566IM-1.8TRT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263
listoch: SC1566IM-1.8TRT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie SC1566IM-1.8TRT
Číslo dielu SC1566IM-1.8TRT Výrobca Semtech
popis IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44100 pcs Dátový hárok SC1566IM-1.8TRT.pdf
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení TO-263 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená SC1566IM-1.8TR Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A TO-263
Prúd - Napájanie (Max) 1.75mA Aktuálny - pokojný (Iq) 35µA
Prúd - výstup 3A Ovládacie funkcie -
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
Skladom: 73499 pcs
Stiahnuť ▼: SC1565IST25TRT.pdf
RFQ
SC1566IT-1.8T
SC1566IT-1.8T
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-3
Skladom: 44436 pcs
Stiahnuť ▼: SC1566IT-1.8T.pdf
RFQ
SC1565IT-2.5T
SC1565IT-2.5T
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3
Stiahnuť ▼: SC1565IT-2.5T.pdf
SC15820KT
SC15820KT
výrobcovia: AMP Connectors / TE Connectivity
popis: FIXED IND 82UH 200MA 3.9 OHM
Stiahnuť ▼: SC15820KT.pdf
SC1592ISTRT
SC1592ISTRT
popis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOIC
Stiahnuť ▼: SC1592ISTRT.pdf
SC1592IMTRT
SC1592IMTRT
popis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 7DDPAK
Stiahnuť ▼: SC1592IMTRT.pdf
popis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-3
Stiahnuť ▼: SC1566IT-2.5T.pdf
SC1566I5M1.8TRT
SC1566I5M1.8TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263-5
Stiahnuť ▼: SC1566I5M1.8TRT.pdf
SC1566I5T-2.5T
SC1566I5T-2.5T
popis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
Stiahnuť ▼: SC1566I5T-2.5T.pdf
SC1566I5M2.5TRT
SC1566I5M2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5
Stiahnuť ▼: SC1566I5M2.5TRT.pdf
SC1566I5T-1.8T
SC1566I5T-1.8T
popis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
Stiahnuť ▼: SC1566I5T-1.8T.pdf
SC1566IM-2.5TRT
SC1566IM-2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263
Stiahnuť ▼: SC1566IM-2.5TRT.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety