S1KW16KA-1
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1KW16KA-1
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu DIODE GEN PURP 16KV 2A SMD
listoch: S1KW16KA-1.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 126 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie S1KW16KA-1
Číslo dielu S1KW16KA-1 Výrobca Semtech
popis DIODE GEN PURP 16KV 2A SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126 pcs Dátový hárok S1KW16KA-1.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 16V @ 3A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 16000V
Balík dodávateľov zariadení - rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 2µs
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 16000V 2A Chassis Mount Prúd - reverzné únik @ Vr 1µA @ 16000V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 2A Kapacita @ Vr, F -