NT28L90-TR
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NT28L90-TR
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC TXRX LDD&LA 10GBPS 28QFN
listoch: NT28L90-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie NT28L90-TR
Číslo dielu NT28L90-TR Výrobca Semtech
popis IC TXRX LDD&LA 10GBPS 28QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21443 pcs Dátový hárok NT28L90-TR.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ Laser Diode Driver
Balík dodávateľov zariadení 28-QFN séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro -
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Laser Driver IC 2.5Gbps 3.3V 28-QFN Rýchlosť prenosu dát 2.5Gbps
Prúd - modulácia 90mA Súčasný - odchýlka 100mA