ECLAMP2504K.TCT
SemtechSemtech
ECLAMP2504K.TCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECLAMP2504K.TCT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu FILTER LC(PI) 17NH/12PF ESD SMD
listoch: ECLAMP2504K.TCT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECLAMP2504K.TCT
Číslo dielu ECLAMP2504K.TCT Výrobca Semtech
popis FILTER LC(PI) 17NH/12PF ESD SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 153937 pcs Dátový hárok ECLAMP2504K.TCT.pdf
Napätie - hodnotené - hodnoty L = 17nH, C = 12pF
typ Low Pass technológie LC (Pi)
Veľkosť / rozmer 0.067" L x 0.051" W (1.70mm x 1.30mm) séria EMIClamp®
Odpor - Kanál (Ohmy) 18 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-UFDFN Exposed Pad Ostatné mená ECLAMP2504K.TTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet kanálov 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
výška 0.022" (0.55mm) Filter Order 3rd
Ochrana ESD Yes Detailný popis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 4 Channel L = 17nH, C = 12pF 8-UFDFN Exposed Pad
Stred / frekvencia odpojenia 250MHz (Cutoff) Hodnota útlmu 20dB @ 800MHz ~ 2.7GHz