2AX182K4
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2AX182K4
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu CAP CER 1800PF 4KV X7R NONSTND
listoch: 2AX182K4.pdf
  • správa
Špecifikácie 2AX182K4
Číslo dielu 2AX182K4 Výrobca Semtech
popis CAP CER 1800PF 4KV X7R NONSTND Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5887 pcs Dátový hárok 2AX182K4.pdf
Napätie - hodnotené 4000V (4kV) tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) 0.252" (6.40mm) Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) séria -
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Lead štýl - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti High Voltage Detailný popis 1800pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapacitné 1800pF aplikácia General Purpose