TCSD-04-D-06.75-01-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TCSD-04-D-06.75-01-R
Výrobca / Značka: Samtec, Inc.
Popis produktu 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie TCSD-04-D-06.75-01-R
Číslo dielu TCSD-04-D-06.75-01-R Výrobca Samtec, Inc.
popis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15519 pcs Dátový hárok
používanie - tienenie Unshielded
séria Tiger Eye™ TCSD Pitch - Konektor 0.079" (2.00mm)
Pitch - kábel 0.039" (1.00mm) Počet riadkov 2
Počet pozícií 8 Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Dĺžka 0.563' (171.45mm, 6.75") Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Detailný popis 8 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.563' (171.45mm, 6.75")