FJH-15-R-04.35-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FJH-15-R-04.35-4
Výrobca / Značka: Samtec, Inc.
Popis produktu .5MM FLEX CABLE JUMPER
listoch: 1.FJH-15-R-04.35-4.pdf2.FJH-15-R-04.35-4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FJH-15-R-04.35-4
Číslo dielu FJH-15-R-04.35-4 Výrobca Samtec, Inc.
popis .5MM FLEX CABLE JUMPER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39559 pcs Dátový hárok 1.FJH-15-R-04.35-4.pdf2.FJH-15-R-04.35-4.pdf
séria * Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Position Cable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FJH-15-R-04.50-4
FJH-15-R-04.50-4
výrobcovia: Samtec, Inc.
popis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Skladom: 35313 pcs
Stiahnuť ▼: FJH-15-R-04.50-4.pdf
RFQ
výrobcovia: Samtec, Inc.
popis: CABLE FFC 15POS 0.50MM 4"