FJH-10-R-03.93-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FJH-10-R-03.93-4
Výrobca / Značka: Samtec, Inc.
Popis produktu .5MM FLEX CABLE JUMPER
listoch: 1.FJH-10-R-03.93-4.pdf2.FJH-10-R-03.93-4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FJH-10-R-03.93-4
Číslo dielu FJH-10-R-03.93-4 Výrobca Samtec, Inc.
popis .5MM FLEX CABLE JUMPER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39771 pcs Dátový hárok 1.FJH-10-R-03.93-4.pdf2.FJH-10-R-03.93-4.pdf
séria * Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Position Cable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FJH-10-R-03.75-4
FJH-10-R-03.75-4
výrobcovia: Samtec, Inc.
popis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Skladom: 40195 pcs
Stiahnuť ▼: FJH-10-R-03.75-4.pdf
RFQ
výrobcovia: Samtec, Inc.
popis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Skladom: 41053 pcs
Stiahnuť ▼: FJH-10-R-04.40-4.pdf
RFQ
popis: CABLE FFC 10POS 0.50MM 4"
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety