VNQ7140AJTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNQ7140AJTR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VNQ7140AJTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR HIGH-SIDE 4CH PWRSSO16
listoch: VNQ7140AJTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie VNQ7140AJTR
Číslo dielu VNQ7140AJTR Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR HIGH-SIDE 4CH PWRSSO16 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62580 pcs Dátový hárok VNQ7140AJTR.pdf
Napätie - zaťaženie 140 mOhm Napätie - porucha PowerSSO-16
séria VIPower™ Stav RoHS Tape & Reel (TR)
polarizácia 16-PowerLFSOP (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu 4 Ostatné mená 497-15995-2
VNQ7140AJTR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu VNQ7140AJTR
Rozhranie On/Off Typ vstupu Non-Inverting
Vlastnosti Auto Restart, Status Flag Funkčné kolíky 8A
Ovládaná konfigurácia 4 V ~ 28 V Diferenciál - Vstup: Výstup 1:1