VNQ5160K-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNQ5160K-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VNQ5160K-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DRIVER HISIDE QUAD POWERSSO24
listoch: VNQ5160K-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1225 pcs
  • správa
Špecifikácie VNQ5160K-E
Číslo dielu VNQ5160K-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DRIVER HISIDE QUAD POWERSSO24 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47092 pcs Dátový hárok VNQ5160K-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 4.5 V ~ 36 V
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení PowerSSO-24
séria VIPower™ Rds zapnuté (typ) 160 mOhm (Max)
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tube
Balík / puzdro PowerSSO-24 Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu High Side Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupov 4 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Vlastnosti Auto Restart, Status Flag
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Prúd - výstup (Max) 3.8A