VNP49N04-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP49N04-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VNP49N04-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET POWER 42V 49A TO-220-3
listoch: VNP49N04-E.pdf
  • správa
Špecifikácie VNP49N04-E
Číslo dielu VNP49N04-E Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET POWER 42V 49A TO-220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5958 pcs Dátový hárok VNP49N04-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 35V (Max)
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria OMNIFET™, VIPower™ Rds zapnuté (typ) 20 mOhm (Max)
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu Low Side Prevádzková teplota -
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Vlastnosti Status Flag
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Prúd - výstup (Max) 30A