VNL5300S5TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNL5300S5TR-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VNL5300S5TR-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR LOW-SIDE 1CH DGTL 8SOIC
listoch: VNL5300S5TR-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie VNL5300S5TR-E
Číslo dielu VNL5300S5TR-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR LOW-SIDE 1CH DGTL 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 152592 pcs Dátový hárok VNL5300S5TR-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Napätie - zaťaženie 36V (Max)
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení 8-SO
séria OMNIFET III™, VIPower™ Rds zapnuté (typ) 300 mOhm
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu Low Side Ostatné mená 497-14322-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Počet výstupov 1
Rozhranie On/Off Typ vstupu Non-Inverting
Prúd - výstup (Max) 2A