VND5E050MK-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E050MK-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VND5E050MK-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO24
listoch: VND5E050MK-E.pdf
  • správa
Špecifikácie VND5E050MK-E
Číslo dielu VND5E050MK-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO24 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5463 pcs Dátový hárok VND5E050MK-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 4.5 V ~ 28 V
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení PowerSSO-24
séria VIPower™ Rds zapnuté (typ) 50 mOhm (Max)
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tube
Balík / puzdro PowerSSO-24 Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu High Side Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupov 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Vlastnosti Auto Restart
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Prúd - výstup (Max) 19A