VND5160AJ-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5160AJ-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VND5160AJ-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DRVR HISIDE 2CH POWERSSO12
listoch: VND5160AJ-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie VND5160AJ-E
Číslo dielu VND5160AJ-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DRVR HISIDE 2CH POWERSSO12 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 105235 pcs Dátový hárok VND5160AJ-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 4.5 V ~ 36 V
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení PowerSSO-12™
séria VIPower™ Rds zapnuté (typ) 160 mOhm (Max)
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tube
Balík / puzdro PowerSSO-12 Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu High Side Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupov 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Vlastnosti Auto Restart
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Prúd - výstup (Max) 3.8A