VND10N06TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND10N06TR-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VND10N06TR-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET OMNIFET 60V 10A DPAK
listoch: VND10N06TR-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie VND10N06TR-E
Číslo dielu VND10N06TR-E Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET OMNIFET 60V 10A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82435 pcs Dátový hárok VND10N06TR-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie -
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria OMNIFET™, VIPower™ Rds zapnuté (typ) 150 mOhm
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu Low Side Prevádzková teplota -
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Vlastnosti -
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Prúd - výstup (Max) 6A