VNB49N04TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB49N04TR-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VNB49N04TR-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET OMNIFET 42V 49A D2PAK
listoch: VNB49N04TR-E.pdf
  • správa
Špecifikácie VNB49N04TR-E
Číslo dielu VNB49N04TR-E Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET OMNIFET 42V 49A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5874 pcs Dátový hárok VNB49N04TR-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 33V (Max)
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria OMNIFET™, VIPower™ Rds zapnuté (typ) 40 mOhm (Max)
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu Low Side Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Vlastnosti Status Flag
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Prúd - výstup (Max) 28A