VN5E160MSTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E160MSTR-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VN5E160MSTR-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR SWITCH HI SIDE SGL 8SOIC
listoch: VN5E160MSTR-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie VN5E160MSTR-E
Číslo dielu VN5E160MSTR-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC DVR SWITCH HI SIDE SGL 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 100301 pcs Dátový hárok VN5E160MSTR-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) Not Required Napätie - zaťaženie 4.5 V ~ 28 V
Typ prepínača General Purpose Balík dodávateľov zariadení 8-SO
séria VIPower™ Rds zapnuté (typ) 160 mOhm (Max)
Pomer - Vstup: Výstup 1:1 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu N-Channel
Konfigurácia výstupu High Side Ostatné mená 497-11685-2
VN5E160MSTR-E-ND
VN5E160MSTRE
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Počet výstupov 1
Rozhranie On/Off Typ vstupu Non-Inverting
Prúd - výstup (Max) 7A Číslo základnej časti VN5E160