VN1160C-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN1160C-E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VN1160C-E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK
listoch: VN1160C-E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie VN1160C-E
Číslo dielu VN1160C-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76461 pcs Dátový hárok VN1160C-E.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 9 V ~ 16 V Napätie - porucha -
topológia - Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Izolácia výstupu -
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Interný prepínač - Frekvencia - prepínanie -
Ochrana proti poruchám - Pracovný cyklus -
Detailný popis Converter Offline DPAK Ovládacie funkcie -
Číslo základnej časti VN1160
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
VN1206L-G-P002
VN1206L-G-P002
výrobcovia: Micrel / Microchip Technology
popis: MOSFET N-CH 120V 0.23A TO92-3
Skladom: 72799 pcs
Stiahnuť ▼: VN1206L-G-P002.pdf
RFQ
VN1160-1
VN1160-1
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IC OFF-LINE CONVERTER 60V IPAK
Skladom: 80827 pcs
Stiahnuť ▼: VN1160-1.pdf
RFQ
VN1160C
VN1160C
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK