VIPER50A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER50A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VIPER50A
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
listoch: VIPER50A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie VIPER50A
Číslo dielu VIPER50A Výrobca STMicroelectronics
popis IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47103 pcs Dátový hárok VIPER50A.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Napätie - štart 11V
Napätie - porucha 700V topológia Flyback
Balík dodávateľov zariadení 5-PENTAWATT séria VIPER™
Výkon (watty) 50W obal Tube
Balík / puzdro Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Izolácia výstupu Isolated
Ostatné mená 497-2713-5 Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Interný prepínač Yes
Frekvencia - prepínanie Up to 200kHz Ochrana proti poruchám Current Limiting, Over Temperature
Pracovný cyklus - Detailný popis Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT