UPSD3333DV-40U6T
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPSD3333DV-40U6T
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 8BIT 160KB FLASH 80TQFP
listoch: UPSD3333DV-40U6T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie UPSD3333DV-40U6T
Číslo dielu UPSD3333DV-40U6T Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 8BIT 160KB FLASH 80TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11790 pcs Dátový hárok UPSD3333DV-40U6T.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V rýchlosť 40MHz
séria µPSD Veľkosť RAM 8K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 160KB (160K x 8)
periférne zariadenie LVD, POR, PWM, WDT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 80-LQFP Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 45
Veľkosť EEPROM - Detailný popis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 160KB (160K x 8) FLASH