TS4061AICT-1.25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS4061AICT-1.25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TS4061AICT-1.25
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.25V SOT323
listoch: TS4061AICT-1.25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TS4061AICT-1.25
Číslo dielu TS4061AICT-1.25 Výrobca STMicroelectronics
popis IC VREF SHUNT 1.25V SOT323 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 162537 pcs Dátový hárok TS4061AICT-1.25.pdf
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.25V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient 35ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-323 séria -
Typ referencie Shunt obal Original-Reel®
Balík / puzdro SC-70, SOT-323 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená 497-15220-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 95µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 10µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-323 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 15mA Prúd - katóda 12µA