TS1220-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS1220-600B-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TS1220-600B-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu SCR 12A 20MA 600V DPAK
listoch: TS1220-600B-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TS1220-600B-TR
Číslo dielu TS1220-600B-TR Výrobca STMicroelectronics
popis SCR 12A 20MA 600V DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91971 pcs Dátový hárok TS1220-600B-TR.pdf
Napätie - Stav zapnutia (Vtm) (Max) 1.6V Napätie - stav vypnutý 600V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 800mV Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria - Typ SCR Sensitive Gate
obal Original-Reel® Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ostatné mená 497-6771-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis SCR 600V 12A Sensitive Gate Surface Mount DPAK
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 12A Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 8A
Stav aktuálneho stavu (Max) 5µA Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 110A, 115A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 5mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 200µA
Číslo základnej časti TS1220
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TS1214
TS1214
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: VERSA-TIMER (DELAY ON MAKE)
Skladom: 1906 pcs
Stiahnuť ▼: TS1214.pdf
RFQ
TS1220-6FP
TS1220-6FP
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: AID THYRISTOR TRIAC
Skladom: 130749 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
Stiahnuť ▼: TS1221.pdf
TS121SZQ2
TS121SZQ2
výrobcovia: Electroswitch
popis: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Stiahnuť ▼: TS121SZQ2.pdf
TS1220-600H
TS1220-600H
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: SCR 12A 20MA 600V IPAK
Stiahnuť ▼: TS1220-600H.pdf
TS1220-600T
TS1220-600T
popis: SCR 12A 600V TO-220AB
Stiahnuť ▼: TS1220-600T.pdf
TS1220-700B
TS1220-700B
popis: IC SCR 12A 700V DPAK
Stiahnuť ▼: TS1220-700B.pdf
popis: SCR 12A 20MA 600V DPAK
Stiahnuť ▼: TS1220-600B.pdf
popis: RELAY TIME DELAY 30SEC CHASSIS
popis: RELAY TIME DELAY 90SEC CHASSIS
TS122
TS122
výrobcovia: IXYS Integrated Circuits Division
popis: IC RELAY OPTO 150MA 8DIP
Stiahnuť ▼: TS122.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety